Lech Poznań Football Academy

24 września 2017 roku miało miejsce wielkie otwarcie szkółki piłkarskiej Lech Poznań Football Academy oddział Kołaczyce. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Wiesława Marcisza, treningi odbywają się również w pobliskiej miejscowości - Brzyska. Pan Dyrektor bezpłatnie użyczył salę gimnastyczną oraz przylegające do szkoły boisko wielofunkcyjne. Treningi przeprowadzane są w każdy poniedziałek i w każdą środę w godzinach 15.30 -17.00.

W tym momencie w Brzyskach trenuje grupa 7-9 latków. Wszystkich chętnych z miejscowości Brzyska oraz pobliskich lokalizacji zapraszamy serdecznie do zapisywania dzieci. Każde dziecko jest mile widziane i może należeć do struktur szkółki piłkarskiej Lecha Poznań.

Maciej Cywka

Menadżer ośrodka STRZYŻÓW i KOŁACZYCE