Gminny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Gram Fair Play”

W dniu 18 października 2017 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Gram Fair Play” dla uczniów urodzonych w roku 2002 i młodszych.

Celem turnieju było promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, popularyzowanie piłki nożnej w poszanowaniu i przestrzeganiu zasad fair play oraz inteegracja społeczności szkolnej.

Organizatorką turnieju była pani Barbara Doktór we współpracy z sędzią, panem Wojciechem Koluszem. W turnieju wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców  z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego   w Błażkowej, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzyskach, Publicznego Gimnazjum w Brzyskach.Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary, a wybrani zawodnicy statuetki.

Nasza drużyna dziewcząt w składzie /Roksana Czech, Wiktoria Gustek,  Emilia Mikoś, Kinga Nowak, Magdalena Węgrzyn, Eliza Wojdyła, Anna Zawilińska/  zajęła II miejsce.

Drużyna chłopców w składzie /Dawid Filus, Szymon Jaśkowiak, Dominik Krajewski, Kacper Kwiatkowski, Bartosz Palar, Mateusz Pierzchała, Wiktor Pasełkiewicz, Kamil Rakoczy/ zajęła III miejsce.

Statuetkę Najlepszego Bramkarza  otrzymał nasz uczeń,  Wiktor Posełkiewicza,a Najlepszą Bramkarką została nasza uczennica, Roksana CzechStatuetkę Króla Srzelców otrzymał,   Krystian Kobak, a Królową została  uczennica, Marlena Nocek z Publiczengo Gimnazjum w Brzyskach . Statuetkę Najlepszego Zawodnika  otrzymał uczeń z Błażkowej,  Jakub Blezień, natomiast  Najlepszą  Zawodniczką została ucznnica z Błażkowej, Sabina Trojan.

Wyniki turnieju:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Publiczne Gimnazjum w Brzyskach

II miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach

III miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Błażkowej

Kategoria Chłopców:

I miejsce - Publiczne Gimnazjum w Brzyskach

II miejsce –– Zespół Szkolno – Przedszkolny w Błażkowej

III miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Doktór