Przedszkolak – patriota

17 maja 2018 roku z pomocą pana Pawła Wałczyka pracownika Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa, dzieci z Przedszkola z Brzysk mogły uczcić Święto 3 Maja. Wszystkie grupy przedszkolne w ten dzień wybrały się, z flagami w rękach,  pod pomnik Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który znajduje się obok Urzędu Gminy Brzyska i tam wspólnie z panem Pawłem odśpiewaliśmy hymn narodowy oczywiście przyjmując prawidłową postawę oraz byliśmy świadkami podnoszenia flagi państwowej na maszt. Na końcu delegacja dwojga przedszkolaków uroczyście w imieniu wszystkich dzieci złożyła kwiaty pod pomnikiem Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Spotkanie patriotyczne możemy uznać za udane.Bardzo dziękujemy pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa za zorganizowanie spotkania, ale również podziękowania składamy pani Michalinie Wojdyle, mamie naszych dziewczynek za przygotowanie i podarowanie nam pięknego bukietu.