„Moje ulubione zwierzę”. II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla wychowanków świetlic szkolnych

Na przełomie kwietnia i maja 2018 r. wychowankowie świetlicy szkolnej wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje ulubione zwierzę” zorganizowanym przez Świetlicę Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gierałtowicach. Zadaniem uczestników było wykonanie obrazka przedstawiającego swoje ulubione zwierzątko, korzystając z różnorodnych technik plastycznych. W swoich pracach dzieci korzystały z różnego materiału: futerko, włóczka, wata, cekiny itp., co sprawiało im wielką przyjemność.  Po wstępnej ocenie wychowawczynie świetlicy wybrały obrazki, które reprezentowały naszą świetlicę. Są to prace: Julii Bokoty, Oli Czopor, Nikoli Dziedzic, Julii Klimczak, Michała Jurkowskiego, Emilii Golasińskiej, Nikoli Kawalec, Oliwii Marcisz, Mai Pogorzelskiej, Martyny Mroczki oraz Natalii Surdel.

Danuta Biernacka

Małgorzata Wałczyk