DZIEŃ OTWARTY w Przedszkolu w Brzyskach

Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole dnia 18.06.2018r. w Przedszkolu w Brzyskach zorganizowano Dzień Otwarty. Rodzice zapoznali się z ofertą przedszkola, kadrą pedagogiczną i salami zajęć, a najmłodsi mogli do woli bawić się wszystkimi zabawkami.

Chętni mieli możliwość  uczestniczenia w przygotowanych przez nauczycielki różnego rodzaju zajęciach i zabawach w salach, jak i na placu zabaw. Dzieci chętnie włączyły się do zajęć zorganizowanych przez nauczycielki w poszczególnych grupach wiekowych. Przyszli wychowankowie podczas swobodnych zabaw mieli okazję pobawić się w grupie rówieśniczej, mogli również oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Rodzice mieli możliwość rozmowy między sobą oraz nauczycielami pracującymi w różnych grupach.

Był to dzień wesoły, kolorowy i pełen wrażeń.

Jolanta Piekarz