Apel szkolny - Bezpieczne wakacje 2018!

W dniu 18 czerwca 2018r. odbył się ostatni w tym roku apel szkolny. Na spotkanie z przedszkolakami oraz uczniami klas I – VII zaproszony został nasz dzielnicowy z Posterunku w Kołaczycach, Pan sierżant sztabowy Krzysztof Żychowski. Głównym tematem apelu były „Bezpieczne wakacje 2018”. Pan policjant  przybliżył uczniom najczęstsze sytuacje, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ich uczestników w domu, na drodze i nad wodą. Pouczył, jak należy zachować się w ww. sytuacjach, przypomniał numery telefonów służb mundurowych i medycznych, odpowiadał na liczne pytania najmłodszych dzieci. Następnie wspólnie z dyrekcją przekazał karty rowerowe uczniom klas czwartych życząc im bezpiecznego korzystania z uroków jazdy na rowerze. Na zakończenie apelu zostały rozdane dyplomy i nagrody uczniom, którzy z sukcesami reprezentowali szkołę w licznych konkursach i zawodach sportowych.

Agata Delikat