„Witajcie wakacje!” - uroczyste pożegnanie przedszkola

W czwartek 21 czerwca, odbyło się uroczyste  pożegnanie przedszkolaków i naszych starszaków, którzy już po wakacjach rozpoczną edukację w szkole. Akademia rozpoczęła się o godzinie 9.00. Pan dyrektor Wiesław Marcisz otworzył  uroczystość, witając wszystkich zgromadzonych gości, natomiast Pani Agnieszka Madejczyk zaprosiła wszystkich zebranych  na część artystyczną.

Swój występ najpierw rozpoczęła grupa 0a i 0b, recytując wiersze i śpiewając  piosenki oraz  prezentując dwa tańce; Lajkonika i Swinga w uliczce. Po zerówkowiczach,  wystąpiły grupy młodsze: Maluszki, Gumisie i Krasnale, które również przygotowały dla swoich starszych kolegów piosenki, wiersze i tańce, wręczając na zakończenie  pamiątkowego słonika. Zwieńczeniem występów  była piosenka wprowadzająca nas w klimat nadchodzących wakacji „Lato, lato…”.

Na zakończenie, pani dyrektor Agata Delikat złożyła podziękowanie dla kadry i rodziców za dobrą współpracę i serdecznie pożegnała przedszkolaków idących do szkoły, kierując do nich życzenia samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych, a przy tym radosnych i bezpiecznych wakacji.

Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą, a to, czego nauczyli się w przedszkolu, to ich pierwszy bagaż doświadczeń i niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne…. a może nawet najważniejsze.

Wychowawczynie z oddziałów przedszkolnych