Pszczoły – nasi mali przyjaciele

21 września 2018 r. uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wzięli udział w warsztatach „Pszczoły – nasi mali przyjaciele” zorganizowanych przez Agencję Szkolno – Przedszkolną „Happy Kids”. Aktywny udział w warsztatach wzbogacił wiedzę dzieci na temat życia pszczół i ich znaczenia w przyrodzie. Uczniowie poznali obowiązującą w ulu hierarchię, rośliny miododajne, rodzaje miodu, akcesoria pszczelarskie. Ponadto mieli okazję obserwować z bliska rój pszczół przywiezionych do naszej szkoły w specjalnym ulu. W ostatniej części spotkania uczniowie pozowali do zdjęć w stroju pszczelarza oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wychowawczynie klas I - III