III miejsce Emilii Mikoś w biegach przełajowych w Kołaczycach

28 września 2018 r. na stadionie Ostoi w Kołaczycach odbyła się V edycja indywidualnych biegów przełajowych pod hasłem ,,Nie tracąc wiary w Niepodległą”. Organizatorem zawodów było Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach oraz Uczniowski Klub Sportowy „Licek”.

Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców: szkół podstawowych i gimnazjum oraz szkół średnich. W biegach wzięli  udział uczniowie z 10 szkół.

Na dystansie 800 m nasza uczennica z klasy VIII b, Emilia Mikoś  zaprezentowała się znakomicie, zajmując III miejsce, natomiast  IV miejsce zajęła Roksana Czech z klasy VIII a .

W biegach wzięli udział również uczniowie:

• Kinga Nowak
  • Katarzyna Lemek
  • Bartłomiej Palar
  • Mateusz Pierzchała
  • Dominik Krajewski
  • Wiktor Posełkiewicz

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Serdecznie gratulujemy wszystkim  naszym lekkoatletom  i życzymy kolejnych sukcesów w  zawodach sportowych.

Barbara Doktór