Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przypada jedno z najsympatyczniejszych uroczystości. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś Paddington, Coralgol, Uszatek, Jogi, Puchatek i inne misie obchodzą swoje święto.

Dzieci z grup: Maluchy, Gumisie oraz Krasnale przyniosły z domu ulubione maskotki misiów i razem z nimi wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia, obejrzały prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Następnie obejrzały projekcję popularnej bajki „Miś Uszatek”. Bawiły się przy misiowych przebojach, była gimnastyka z misiem oraz zabawy z chustą animacyjną. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Sabina Chajec

Justyna Kmiotek