Magiczne Andrzejki w przedszkolu – święto wróżb i czarów

"Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary.”

29 listopada 2018r. w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowaliśmy Andrzejki, które z roku na rok są już tradycją.  Dzień ten, był pełen radosnych zabaw i wróżb, które miały uchylić przedszkolakom wrota do nieznanej przyszłości.

Nie zabrakło  ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami, lania wosku, wróżenia za pomocą wirującej butelki i plastikowych kubeczków, cukierków z wróżbą czy losowania z magicznego pudełka. Swoją przyszłość dzieci poznawały  również losując przedmioty, które przepowiadały jaki zawód będą wykonywać gdy dorosną. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec imprezy przedszkolaki skosztowały pyszną owocową galaretkę przygotowaną przez wspaniałe Mamy, soczek owocowy i słodką przekąskę.

W tym dniu w przedszkolu panował wyjątkowy i radosny nastrój, zabawa była bardzo udana, a  dzieci wróciły do domu w dobrych humorach.

Wychowawczynie przedszkola