Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw 2018

Pierwszy tydzień grudnia to wielkie oczekiwanie na Świętego Mikołaja. Uczniowie klas I - III mikołajkowy poranek spożytkowali na aktywność sportową. Od kilku lat świętujemy ten dzień organizując Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw – tak również było w tym roku. Mali sportowcy próbowali swych sił w konkurencjach wymagających od nich sprytu, zwinności, szybkości i przede wszystkim dobrej współpracy. Ich zadaniem było pokonanie toru przeszkód, toczenie piłki slalomem, jazda „taczkami”, rzuty do celu, skoki w workach oraz przeciąganie liny. Nie bez znaczenia było również przestrzeganie zasad fair play. Sportowe zmagania obserwowali specjalni goście – Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Przemiły starszy pan z białą brodą był bardzo zadowolony z kondycji dzieci i efektów zdrowej rywalizacji. Radości dostarczyła mu także wspólna zabawa z dziećmi w ogromnym kole. Na zakończenie wszyscy mali sportowcy zostali obdarowani słodkimi prezentami oraz dyplomem.

Mamy nadzieję, że energia, którą obdarzyliśmy Świętego Mikołaja zostanie z nim aż do Gwiazdki i poradzi on sobie z ogromem pracy, która czeka go w wyjątkową wigilijną noc.

Organizatorzy: Bogusława Madej, Dorota Kita