Przedstawienie cyrkowe

4 grudnia 2018r.  naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi, którzy zaprezentowali uczniom i naszym przedszkolakom bogaty program artystyczny, zawierający elementy  żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuki iluzji. Na scenie pojawiły się tresowane zwierzęta: gołębie, pieski i bardzo groźny wąż.

Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor. Niektórzy nasi uczniowie mieli możliwość, choć na chwilę pojawić się na scenie i spróbować swoich sił w żonglerce czy pokazie iluzjonistycznym.  Zabawa była wspaniała, wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, podziwiali niezwykłe umiejętności akrobatyczne artystów. Nie zabrakło emocji a nawet strachu, zwłaszcza gdy trzeba było trzymać ogromnego węża na własnych rękach albo chociaż dotknąć gładkiej i zimnej skóry długiego, beznogiego gada.

Zresztą zobaczcie sami- zapraszamy do galerii zdjęć.

Wychowawczynie przedszkola