Wizyta Św. Mikołaja w Przedszkolu

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Czwartek…6 grudnia 2018r…..to długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w przedszkolu. Tegoroczna aura zasiała w serduszkach przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego  przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja  i ku radości dzieci  ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola wraz ze Śnieżynką zaraz z samego rana.

Mikołaj- niezwykle przyjazny i uśmiechnięty chętnie rozmawiał z dziećmi, po czym nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Atmosfera była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Mikołaj nie zapomniał także o paniach uczących w przedszkolu….hm….pewnie też były grzeczne. Każda z grup w ramach podziękowania za przybycie i otrzymane podarunki wyrecytowała dla Świętego Mikołaja wierszyk i zaśpiewała piosenkę. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym wyjątkowym Gościem.Gdy tylko Mikołaj się z nami pożegnał szeleszczące paczki w rączkach dzieci zostały otworzone. Bardzo się cieszyły z podarunków które otrzymały.

“Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym kochanym dzieciom. Do zobaczenia za rok!”.

Wychowawczynie przedszkola