Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas I-III

Dnia 2 czerwca 2014r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas I-III, którego celem było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną. W konkursie wzięło udział 18 uczestników: 6 z klas pierwszych, 6 z klasy drugiej i 6 z klas trzecich. Uczniowie rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do możliwości poszczególnych klas. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodki upominek, a laureaci otrzymali nagrody książkowe.

Wyniki konkursu:

Klasy pierwsze:

I miejsce – Martyna Madejczyk (kl. Ib)

II miejsce – Natalia Niezgoda (kl. Ib)

III miejsce – Emilia Gustek (kl. Ia)

Klasa druga:

I miejsce – Wiktoria Marcisz

II miejsce – Dawid Niezgoda

III miejsce – Żaneta Stuch

Klasy trzecie:

I miejsce – Kinga Nowak (kl. IIIa)

II miejsce – Wiktoria Gustek (kl. IIIa)

III miejsce – Dawid Filus (kl. IIIa)

W konkursie brali również udział: Anna Bodek z klasy Ib; Julia Szarek, Radosław Gajda z klasy Ia; Natalia Lejkowska, Daria Węgrzyn, Bartłomiej Palar z klay II; Sandra Wachowicz, Jowita Wojdyła, Dominik Krajewski z klasy IIIb.

Organizatorzy konkursu: Bogusława Madej, Małgorzata Przewoźnik, Dorota Kita, Krystyna Maculak, Maria Laskowska.