Gminne uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty

6 czerwca 2015 r. uczniowie naszej szkoły wspólnie z poetką regionalną, panią Bernadetą Samborską, zespołem Jeruzalem wzięli udział w gminnej uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Gabriela Banach i Bartosz Madejczyk z kl. VI b, Julia Nowak z kl. V b, Julia Wałczyk z kl. II b deklamowali wiersze autorstwa pani Bernadety Samborskiej. Maja Kwaśny z  kl. V a  wspólnie z zespołem Jeruzalem uświetnili uroczystość występami muzycznymi.

Zaproszeni goście byli pod wielkim wrażeniem programu słowno – muzycznego będącego wyrazem podziękowania rodzicom za ich miłość, poświęcenie i trud włożony w  wychowanie.

Agnieszka Madejczyk