" Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków " - przedstawienie w wykonaniu uczniów kl. III

18 czerwca 2015 r. uczniowie klasy III wystawili swoje „premierowe przedstawienie”, pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” dla swoich młodszych koleżanek i kolegów. Widzami byli: przedszkolacy, klasa O „A” i O „B”, I „A”, I „B”, II „A”, II „B” wraz ze swoimi opiekunami. Bajka ta to opowieść  o ciągłej walce dobra ze złem i o tym, że dobro mimo wielu przeciwności  zwycięża.  W poszczególne role wcielili się: Śnieżka - Daria Węgrzyn, królowa - Wiktoria Marcisz, zła królowa - Żaneta Stuch, leśniczy - Adrian Lechowski, książę - Bartłomiej Palar, lustereczko - Kamila Doniec. Zwierzątka to: Katarzyna Lemek,  Izabela Szukała, Monika Rak, Natalia Lejkowska. Role krasnali odgrywali: Adrian Madejczyk, Dawid Niezgoda, Artur Lisowski, Mateusz Płocic, Maciej Piotrowski, Jakub Potrzeba i Eryk Bachórz.   Narratorkami były: Anna Zawilińska, Aleksandra Czapla, Amelia Matysik.

Uczniowie włożyli dużo wysiłku i zaangażowania w opanowanie swoich kwestii oraz w przygotowanie dekoracji i strojów. Również podziękowania za pomoc  w realizacji przedstawienia składam na ręce rodziców.

„Aktorzy” za swój występ  zostali nagrodzeni gromkimi brawami, co wynagrodziło ich trud i sprawiło im ogromną satysfakcję.

Dorota Kita

https://youtu.be/_AZ0C-ooDWs - Królewna Śnieżka i ...