Wolontariat wart poznania

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Brzyskach  składa serdeczne podziękowania pani Katarzynie Czech, która w formie wolontariatu w dniach  20 - 25 czerwca 2014r. namalowała piękne murale w jednej z sal przedszkolnych. Bajkowe postacie przyozdobiły ściany, wywołując radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków.

Kolejnym działaniem, pani Katarzyny, były warsztatay plastyczno - rękodzielnicze prowadzone w okresie od kwietnia do czerwca 2015r. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, poznając nietypowe techniki plastyczne i rozwijając kreatywność oraz wrażliwość na piękno sztuki.

Serdecznie dziękujemy za chęć działania, tworzenia, dzielenia się swoim czasem i zmieniania na lepsze otaczającego nas świata.