Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w oddziałach przedszkolnych

”Słoneczko przez szyby na twarze blask kładzie

minął roczek cały w przedszkolnej gromadzie

dziś nikt nie stwierdza – ja w domu być wolę

dziś wszystkie przedszkolaki mówią;

Żegnamy przedszkole!”

Już niedługo wakacje, czas przygód i odpoczynku po dziesięciu miesiącach wspólnych zabaw i zajęć, codziennych spotkań z kolegami i nauczycielami.

23 czerwca 2016 roku odbyła się w oddziałach przedszkolnych uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Uczestniczyły w niej wszystkie przedszkolaki z rodzicami. Na początku uroczystości pan dyrektor, Wiesław Marcisz, powitał wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli i przedszkolaków. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę i życzył bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Następnie dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój, śpiewając pachnące lasem i morzem piosenki, recytowały wiersze, tańczyły i wystąpiły w inscenizacji pt. „Opera w kurniku”. Po  krótkiej części artystycznej nastąpiło rozdanie dzieciom dyplomów.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy spokojnych, radosnych i bezpiecznych wakacji!!

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych