Jesteś tutaj: Start / Uczniowie

Uczniowie

 Klasa Ia

Wychowawca - mgr Maria Laskowska

15 uczniów:

 

1. Bokota Julia

2.Czech Kamil

3. Czopor Aleksandra

4. Dziedzic Nikola

5. Furman Oskar

6. Jurkowski Michał

7. Klimczak Julia

8. Kowalczyk Filip

9. Kuk Bartłomiej

10. Madejczyk Michał

11. Madejczyk Szymon

12. Niezgoda Alicja

13. Potrzeba Maja

14. Tusińska Magdalena

15. Węgrzyn Wiktor

 

 Klasa Ib

Wychowawca - mgr Małgorzata Przewoźnik

16 uczniów:


1. Bożek Marlena

2. Brzeżwoski Jakub

3. Czupa Miłosz

4. Galica Krystian

5. Gołąb Oskar

6. Madejczyk Bartosz

7. Maguda Milena

8. Obrzód Tobiasz

9. Prędki Kamil

10. Szarek Maciej

11. Trychta Nikola

12. Wałczyk Maciej

13. Węgrzyn Patrycja

14. Wojnarski Jakub

15. Żygłowicz Filip

16. Żygłowicz Szymon

 

  Klasa IIa

Wychowawca - mgr Krystyna Maculak

 15 uczniów:

 

  1.Gajda Mateusz

2.Golasińska Emilia

3.Jędrzejczyk Dominika

4.Kawalec Nikola

5.Marcisz Oliwia

6.Mikoś Nadia

7.Mroczka Martyna

8.Nawracaj Emil

9.Pacana Kamil

10.Pogorzelska Maja

11.Posełkiewicz Maja

12.Wachowicz Milena

13.Woch Milena

14.Zając Gabriela

15.Zawilińska Zuzanna

 

Klasa IIb

Wychowawca - mgr Bogusława Madej

12 uczniów:


1.Bara Norbert Edward

2.Furman Kamil Andrzej

3.Gołębiowski Krystian Tomasz

4.Kopera Adrian Norbert

5.Łącki Michał Paweł

6.Mikoś Marlena Emilia

7.Patla Mateusz Stanisław

8.Piasecki Patryk Jakub

9.Szukała Karol Roman

10.Wiatr Nikola Magdalena

11.Wojdyła Zofia

12.Wojdyła Zuzanna

 

 Klasa III

Wychowawca - mgr Dorota Kita

25 uczniów:


1.Czapla Emilia Alicja

2.Dołęga Paulina

3.Galica Wiktoria

4.Gołąb Zuzanna

5.Grochmal Weronika

6.Gustek Marlena Jadwiga

7.Jasicki Miłosz Julian

8.Kolbusz Bartosz Karol

9.Kolbusz Emilia Magdalena

10.Lemek Wiktoria Kinga

11.Lis Paweł

12.Maguda Anna Elżbieta

13.Maguda Kacper Adam

14.Mokrzycka Angelika Martyna

15.Piasecki Dominik Karol

16.Piotrowska Oliwia Monika

17.Rak Sandra

18.Surdel Natalia

19.Szukała Radosław Karol

20.Trojan Oliwia Sandra

21.Trychta Wiktoria

22.Węgrzyn Igor Kacper

23.Węgrzyn Kacper Paweł

24.Zięba Emilia

25.Żyguła Natalia Kinga

 

 Klasa IVa

Wychowawca - mgr Tomasz Trznadel

20 uczniów:

 

1.Banach Julia Zofia

2.Barczentewicz Zuzanna Anna

3.Brzeżowska Julia

4.Czapla Joanna Alicja

5.Jasicki Jakub

6.Kozłecki Bartosz Marcin

7.Lemek Kacper Jakub

8.Madej Krystian Damian

9.Mikoś Fabian

10.Niezgoda Natalia Kamila

11.Pacana Weronika Danuta

12.Pogorzelski Dawid Piotr

13.Rachowicz Zuzanna

14.Rak Kamila Marcelina

15.Rakoczy Oliwia Agnieszka

16.Szarek Maciej Dominik

17.Trychta Maryla

18.Wojdyła Jakub Jan

19.Wolak Jakub Józef

20.Wróbel Eryk Jan

 

 Klasa IVb

Wychowawca - mgr Alicja Bochnia - Tomasik

18 uczniów:

 

1.Czech Kinga Magdalena

2.Fik Wiktor Igor

3.Gajda Paweł Marcin

4.Gołąb Bartosz Dominik

5.Jaśkowiak Wiktoria

6.Kołodziej Michał Szymon

7.Krajewski Patryk Grzegorz

8.Madej Julia Magdalena

9.Madejczyk Milena Monika

10Mikoś Kinga Małgorzata

11.Moskwa Magdalena Zuzanna

12.Patla Wiktor Norbert

13.Stasiowska Zuzanna Katarzyna

14.Taraba Jakub Dominik

15.Trojan Kacper

16.Wojdyła Euzebiusz Marian

17.Zawilińska Milena Maria

18.Żygłowicz Jakub Szymon

 

  Klasa Va

Wychowawca - mgr Elżbieta Fundakowska

14 uczniów:

 

1.Augustyn Igor Paweł

2.Czech Alan Jakub

3.Gajda Radosław Paweł

4.Dębiak Gabriela Maria

5.Grochmal Arkadiusz Karol

6.Grygiel Kacper Jan

7.Gustek Emilia Teresa

8.Jurkowski Marcel

9.Krajewska Kamila Maria

10.Pogorzelski Jakub

11.Posełkiewicz Wiktor

12.Szarek Julia Aleksandra

13.Szewc Maciej Jakub

14.Wypasek Paulina Kinga

 

Klasa Vb

Wychowawca - mgr Marta Rak

 17 uczniów:

 

1.Bodek Anna Karolina

2.Bokota Wiktor Sebastian

3.Czech Dominik Fabian

4.Kozak Michał Antoni

5.Kozubal Jakub Wiktor

6.Madejczyk Magdalena Maria

7.Madejczyk Martyna Irena

8.Materowska Karolina Faustyna

9.Niemaszyk Dawid

10.Niezgoda Natalia Krystyna

11.Płocic Miłosz Jan

12.Prędki Mateusz Patryk

13.Rak Julita Anastazja

14.Reczek Anita Agnieszka

15.Słabik Sylwia Agata

16.Szukała Ewa Wiktoria

17.Wałczyk Julia Wiktoria

 

 Klasa VI

Wychowawca - mgr Teresa Biernacka

 19 uczniów:

 

1.Bachórz Eryk Józef

2.Czapla Aleksandra Anna

3.Doniec Kamila Maria

4.Lechowski Adrian Karol

5.Lejkowska Natalia Agata

6.Lemek Katarzyna Józefa

7.Lisowski Artur Józef

8.Madejczyk Adrian Józef

9.Marcisz Wiktoria Weronika

10.Matysik Amelia Agata

11.Niezgoda Dawid Karol

12.Palar Bartłomiej Marcin

13.Piotrowski Maciej Szymon

14.Płocic Mateusz Jacek

15.Potrzeba Jakub Adam

16.Stuch Żaneta Roksana

17.Szukała Izabela Faustyna

18.Węgrzyn Daria Barbara

19.Zawilińska Anna

 

 Klasa VIIa

Wychowawca -  Danuta Biernacka

 15 uczniów:

 

1.Czech Roksana Magdalena

2.Czech Weronika Patrycja

3.Filus Dawid Dominik

4.Gadzała Jakub Piotr

5.Gadzała Karol

6.Gołębiowski Radosław Stanisław

7.Gustek Wiktoria Faustyna

8.Jaśkowiak Szymon

9.Kołodziej Kacper

10.Kwiatkowksi Kacper

11.Nowak Kinga Maria

12.Pierzchała Mateusz Jerzy

13.Rakoczy Kamil

14.Węgrzyna Magdalena Małgorzata

15.Wróżek Zuzanna Anna

 

Klasa VIIb

Wychowawca - mgr Jadwiga Żółtek

 15 uczniów:

 

1.Dziedzic Gabriela Julia

2.Jachym Mateusz Piotr

3.Krajewski Dominik Piotr

4.Lechwar Kamil Wojciech

5.Lisowska Patrycja Magdalena

6.Machowska Patrycja Julia

7.Madejczyk Emilia Maria

8.Maguda Wiktoria Weronika

9.Mikoś Emilia Anna

10.Mszyca Emilia Patrycja

11.Nowak Dominika Lucyna

12.Reczek Andrzej

13.Reczek Michał

14.Wojdyła Eliza Zofia

15.Wojdyła Jowita Julia