Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2023/2024
Nikola Kawalec – przewodnicząca
Oliwia Marcisz z –ca przewodniczącej
Maja Pogorzelska – sekretarz
Milena Woch - skarbnik
Nadia Mikoś, Dominika Jędrzejczyk - członkowie
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
mgr Dorota Kita
mgr Tomasz Trznadel
Samorządy Klasowe
w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Brzyskach
w roku szkolnym 2023/2024
Klasa Ia
Maksymilian Nawracaj - przewodniczący
Julia Gajda - z-ca przewodniczącego
Anna Matysik - skarbnik
Klasa Ib
Alan Juszczak - przewodniczący
Aleksandra Jasicka - z-ca przewodniczącego
Patryk Balicki - skarbnik
Klasa IIa
Lena Wojdyła - przewodnicząca
Jakub Szarek - z-ca przewodniczącej
Julia Górczana - skarbnik
Klasa IIb
Aleksandra Kopera - przewodniczący
Amelia Furman - z-ca przewodniczącego
Dawid Pięta - skarbnik
Klasa III
Ksawery Wojdyła - przewodniczący
Oliwia Dryja – z – ca przewodniczącego
Karol Pogorzelski - skarbnik
Klasa IVa
Alan Rakoczy – przewodniczący
Filip Tabaczyński – z-ca przewodniczącego
Jan Maczuga – skarbnik
Klasa IVb
Zofia Matysik - przewodnicząca
Kacper Faryj – z-ca przewodniczącej
Filip Stasiowski - skarbnik
Klasa Va
Marceli Stasiowski - przewodniczący
Jakub Dziedzic – z – ca przewodniczącego
Dawid Kawalec - skarbnik
Klasa Vb
Julia Węgrzyn - przewodnicząca
Emilia Wojdyła – z –ca przewodniczącej
Lena Zawilińska - skarbnik
Klasa VIa
Michał Nosal - przewodniczący
Lena Pogorzelska – z – ca przewodniczącego
Wiktor Wojdyła - skarbnik
Klasa VIb
Karol Gajda – przewodniczący
Błażej Biernacki – z – ca przewodniczącego
Gabriela Szarek - skarbnik
Klasa VIIa
Michał Madejczyk – przewodniczący
Bartłomiej Kuk - z –ca przewodniczącego
Julia Klimczak – skarbnik
Klasa VIIb
Maciej Wałczyk – przewodniczący
Szymon Żygłowicz - z –ca przewodniczącego
Tobiasz Obrzód – skarbnik
Klasa VIIIa
Nikola Kawalec - przewodnicząca
Dominika Jędrzejczyk- z –ca przewodniczącej
Milena Woch – skarbnik
Klasa VIIIb
Mateusz Patla - przewodnicząca
Nikola Wiatr - z –ca przewodniczącej
Dorota Łaska – skarbnik