Spektakl teatrzyku kukiełkowego " O Maciusiu strażaku "

Dnia 17 października 2014 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie w formie teatrzyku kukiełkowego pt. „O Maciusiu strażaku”. Przedstawienie było skierowane dla uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Tematem przewodnim teatrzyku były zasady bezpieczeństwa, które każde dziecko powinno znać i przestrzegać. Organizatorki tego przedstawienia, aby upewnić się czy dzieci zapamiętały przekazywane treści, na zakończenie zadawały im pytania sprawdzające. Dzieci chętnie i poprawnie odpowiadały na pytania, co było potwierdzeniem ich wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa.
   Spektakl nt. bezpieczeństwa miał charakter profilaktyczny i był przypieczętowaniem próby ewakuacji szkoły, która miała miejsce dzień wcześniej.

Beata Chajec