Wycieczka przedszkolaków do apteki w Brzyskach

W dniu 5 listopada przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do apteki w Brzyskach. Celem tego wyjścia było zapoznanie się z pracą farmaceuty oraz samym lokalem apteki. Dzieci dzięki uprzejmości pań miały możliwość oglądnięcia apteki „od kuchni”. Pani Aneta bardzo dokładnie nam opowiedziała o każdym pomieszczeniu znajdującym się w aptece. Pokazała nam pomieszczenie, w którym robi się lekarstwa, pomieszczenia biurowe, magazyny itp. Bardzo chętnie odpowiadała na pytania, które zadawały jej dzieci. Atmosfera była bardzo miła. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie oraz dzieci dostały lizaki i naklejki. Dziękujemy pani Małgorzacie Rak za pomoc w zorganizowaniu tego wyjścia.

Beata Chajec