Wyjazd na mecz 10. kolejki Plus Ligi pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Transferem Bydgoszcz

15 listopada 2014r. / sobota / uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pod opieką p. Barbary Doktór, p. Tomasza Trznadla i p. Wiesława Marcisza uczestniczyli w wydarzeniu sportowym, jakim był mecz 10. kolejki Plus Ligi pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a Transferem Bydgoszcz.

Był to kolejny wyjazd z cyklu spotkań uczniów z siatkówką na światowym poziomie – promujący wśród młodzieży tę dyscyplinę sportu, zdrowy tryb życia, kulturę kibicowania, umożliwiający „dzieciakom ze wsi” bezpośredni kontakt z gwiazdami sportu i zasmakowanie atmosfery towarzyszącej meczom siatkówki na żywo. Mimo zmęczenia, pozytywne wrażenia i emocje towarzyszyły naszym kibicom przez całą drogę powrotną do domu.

Asseco Resovia - Transfer Bydgoszcz 3-0 (25:18, 25:22, 25:20)

Asseco Resovia: Drzyzga, Penczew 6, Holmes 9, Schops 20, Buszek 13, Nowakowski 8 oraz Ignaczak (libero), Konarski. Trener Andrzej Kowal.

Transfer: Woicki, Nally 5, Jurkiewicz 1, Jarosz 9, Cupković 15, Duff 7 oraz Murek (libero), Bonisławski (libero), Gunia 1, Marshall 6, Waliński 2, Wolański. Trener Vital Heynen.

Sędziowali: M. Budzik (Rybnik) i W. Niemczura (Węgierska Górka). Widzów: 4400. MVP meczu: Jochen Schops.

Siatkarze Asseco Resovii pokonali ekipę Transferu Bydgoszcz 3 : 0, wygrywając już dziesiąty mecz z rzędu. Gratulacje!

Wiesław Marcisz