Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw

5 grudnia uczniowie klas I-III wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Gier i Zabaw. Głównym celem tej imprezy była integracja dzieci, wspomaganie zdrowia poprzez wysiłek fizyczny i relaks psychiczny oraz popularyzacja aktywnego spędzania wolnego czasu. Nad całością zabawy czuwał Mikołaj i jego pomocnicy.

Uczniowie rywalizowali ze sobą w 7 konkurencjach: bieg z kółkiem ringo, rzuty woreczkami do celu, toczenie „kul śnieżnych”, skoki w workach, wyścigi w półpętach, toczenie pomarańczy i przeciąganie liny. Każdy uczeń mógł wziąć udział w zabawie.

W trakcie sportowych potyczek panowała znakomita atmosfera. Na twarzach uczestników malowało się ogromne skupienie i zaangażowanie. Zapał i walka wyzwalały pozytywne emocje i uśmiechy. Tak naprawdę nie wynik był najważniejszy, tylko dobra zabawa, a w takiej sytuacji przegranych nie było.

Na zakończenie Mikołaj wręczył wszystkim klasom dyplomy, każdy zawodnik otrzymał również słodki upominek. Oczywiście zaprosiliśmy Mikołaja już na następny rok.

Organizatorzy imprezy:

Bogusława Madej