X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

W dniu 18 stycznia 2015 roku odbył się w naszej szkole X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Zorganizowany został wspólnie przez Szkołę Podstawową i Publiczne Gimnazjum w Brzyskach. W przeglądzie wzięło udział około 130 uczniów ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Uczestnicy prezentowali się w trzech kategoriach:  klasy I - III i IV - VI ze szkół podstawowych oraz klasy I - III gimnazjum. Soliści oraz zespoły wokalne i wokalno – instrumentalne wykonywali tradycyjne kolędy i pastorałki oraz współczesne piosenki bożonarodzeniowe. Bardzo dziękujemy wszystkim wykonawcom i ich opiekunom za udział w przeglądzie. Podziękowania należą się również współorganizatorkom przeglądu: p. Magdalenie Maculak, p. Iwonie Mikoś i p.Bogusławie Madej oraz uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy włączyli się w przygotowanie przeglądu.

Agata Delikat

Bogusława Madej