Dzień Babci i Dziadka w kl. I - III

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 22 stycznia odbyła się w naszej szkole ta wspaniała uroczystość przygotowana przez uczniów klas I-III. Dla dostojnych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny.  Na wstępie p. dyrektor Agata Delikat, w imieniu swoim oraz p. dyrektora Wiesława Marcisza, przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a następnie złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W dalszej części dzieci prezentowały przygotowane z tej okazji wiersze, piosenki, tańce oraz grę na instrumentach muzycznych. Na koniec zaśpiewały babciom i dziadkom tradycyjne „Sto lat”, złożyły im życzenia i wręczyły laurki.

Frekwencja była wspaniała. Przybyło ponad sto osób. Dziękujemy im za to. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na tę uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu imprezy.

Organizatorzy:

Dorota Kita, Maria Laskowska, Krystyna Maculak, Bogusława Madej,  Małgorzata Przewoźnik