WYCIECZKA DO KINA „HELIOS” W KROŚNIE

W czwartek 14 października przedszkolaki z grupy 0A i 0B wybrały się do kina „Helios” w Krośnie, gdzie miały okazję obejrzeć film animowany pt. „Wilk na 100%”.

Główny bohater to prawie trzynastoletni chłopiec Freddy, który z utęsknieniem czekał na przemianę w wilkołaka, aby w ten sposób stanąć na czele swojej watahy. Jednak ów magiczna przemiana nie dokonuje się tak, jak to sobie Freddy wymarzył. Zamiast przybrać postać potężnego wilka, chłopiec zamienia się w uroczego białego pudelka o różowej grzywce. Po wielu przygodach Freddy Lupin udowodnił, że nawet mały pudelek może być stuprocentowym wilkiem, jeśli tylko ma odwagę, rozum i krąg zaufanych przyjaciół.

Seans zawierał dużo wątków, wiele postaci i niespodziewany przebieg wydarzeń. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz ciągłe komentarze w drodze powrotnej były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Dla nas opiekunów było miło słyszeć  komentarze dzieci, które mówiły o uczuciach, że ważne jest także „dobre serce”.

Agnieszka Brzeżowska

Justyna Kmiotek