Wyróżnienia w konkursie plastycznym „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”

Związek Dorzecza Gmin Wisłoki w ramach edukacji ekologicznej młodzieży organizuje co roku konkurs „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”. Uczestnikami tego przedsięwzięcia są uczniowie szkół podstawowych z terenu gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki. Konkurs skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej w kategoriach klas I – IV i V-VIII. Przedmiot konkursu stanowi wykonanie dowolną techniką plastyczną plakatu o tematyce ekologicznej, promującej oszczędzanie energii oraz odnawialne źródła energii, takie jak: energię słoneczną, wiatrową, wodną i geotermalną oraz ukazującej korzyści dla człowieka i środowiska związane z ich wykorzystaniem. W bieżącym roku naszą szkołę, z sukcesami, otrzymując wyróżnienia, a tym samym dyplomy i wspaniałe nagrody reprezentowali:

Maciej Jasicki kl.IIa – op. p. Agnieszka Madejczyk

Filip Stasiowski kl. IIb – op. p. Małgorzata Przewoźnik