Piernikowy zawrót głowy

Okres przedświąteczny, to magiczny czas, przepełniony radością i uśmiechem, który gości na naszych twarzach. W przedszkolu  już można odczuć tę magię świąt, dzięki pięknie udekorowanym choinkom oraz dekoracjom świątecznym w salach. Aby ten czas jeszcze bardziej zaczarować  grupa „Maluszków” 13 grudnia w poniedziałek upiekła pod przewodnictwem pań wspaniałe pierniczki, które następnie pięknie udekorowały. Każdy przedszkolak miał swój własny wkład w tę pracę. Dzieci były szczęśliwe i zachwycone tymi zajęciami kulinarnymi. Przedszkolaki poczuły czas przygotowań do Świąt Bożenarodzenia oraz utrwaliły sobie  podstawowe zasady higieny podczas pieczenia ciastek.

Zapach pierników unosił się w całej szkole, co stworzyło atmosferę świąteczną i uświadomiło każdemu z nas, że święta są już tuż tuż.

Beata Chajec

Jolanta Piekarz