III miejsce XII Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach

W dniu 31 maja 2022 roku w Kołaczycach odbył się XII Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach.  W turnieju  uczestniczyło 6 drużyn. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Nasi piłkarze zagrali na bardzo wysokim poziomie zajmując III miejsce.

Skład drużyny /Eryk Wróbel, Bartosz Gołąb, Jakub Jasicki, Jakub Wolak, Bartosz Kolbusz, Euzebiusz Wojdyła, Kacper Trojan, Kamil Pacana, Emil Nawracaj, Jakub Żygłowicz, Patryk Krajewski, Wiktor Patla/.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Doktór