Konkurs plastyczny na wykonanie kartki z okazji " Dnia Mamy "

„Matka to dar od Boga, który kocha i kochać nas będzie. Matka to bezcenny skarb, który strzec trzeba w nocy i we dnie. Matka to na ranę plaster, kiedy jest nam smutno i źle. Matka to też czasem ster, który pilnuje byś nie zatopił się. Matka to wiara w nas, kiedy zwątpienia mam dni. Matka nam nadzieję da, kiedy straszne mamy sny. Matkę tylko jedną masz, wiec broń jej i kochaj co sił. Bo kiedy przyjdą gorsze dni, tylko Ona naprawdę pomoże Ci”.

Mając na uwadze to,  jak ważna jest dla nas MAMA-jedyna, najwspanialsza, cudowna…, uczniowie przebywający na świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie plastycznym na wykonanie kartki z okazji „Dnia Mamy”.  Już od połowy maja rozpoczęliśmy przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Młodzi artyści z wielkim zaangażowaniem przystąpili do udziału w konkursie gdzie mogli pochwalić się swoimi pomysłami na wykonanie oryginalnej kartki dla swojej ukochanej Mamy. Uczniowie świetnie bawili się podczas tego, wbrew pozorom trudnego zadania. Ocenie podlegała nie tylko estetyka, ale też pomysłowość i kreatywność.

W dniu 26 maja Komisja konkursowa w składzie pani dyrektor Agata Delikat, pani Danuta Biernacka, pani Agnieszka Madejczyk oceniła prace i ustaliła laureatów:

I miejsce:

Radosław Szukała- klasa II

II miejsce:

Patryk Krajewski- klasa III b

Zuzanna Stasiowska- klasa III b

III miejsce:

Milena Wachowicz- klasa I a

Dziękujemy wszystkim uczniom za przystąpienie do konkursu. Mamy nadzieję, że naszym mamusiom bardzo spodobają się wykonane własnoręcznie kartki z życzeniami.

Korzystając z okazji jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji „DNIA MAMY”.

Danuta Biernacka

Agnieszka Madejczyk