Wycieczka do Kunowej

W dniu 06.06.2017r. dzieci z grupy 3,4,5 latków oraz grupy 5+  były na wycieczce autokarowej w „Wiosce Indiańskiej’’ położonej w miejscowości Kunowa.

Wyjazd udał nam się znakomicie, mieliśmy piękną słoneczną pogodę oraz bardzo dobre humory. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Po powitaniu wszystkich przez Indianina zwiedzaliśmy mini ZOO, a w nim różne  egzotyczne zwierzęta. Następnie dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, na których każde dziecko samodzielnie ozdabiało opaskę na głowę. Potem nastąpiło malowanie twarzy w barwy wojenne, poczym wszyscy uczestnicy musieli pokonać tor przeszkód. Po muzyczno- ruchowych zabawach z Indianinem dzieci udały się na krótki odpoczynek, w trakcie którego jadły kiełbaski z ogniska. Z kolei wszyscy udaliśmy się na dmuchane zjeżdżalnie, gdzie radości i uciechom nie było końca. Ostatnim punktem wycieczki był przejazd na kucyku.

Trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni musieliśmy wracać do przedszkola. Na pamiątkę zostały nam wspomnienia oraz piękne zdjęcia z wycieczki.

Dla dzieci z oddziału "5+" wycieczka została sfinansowana z Projektu unijnego " Przedszkole na 5 + ".

Opiekunowie:

K. Gadzała, D. Rak, I. Pacana-Czech, S. Chajec, A. Ziobrowska