Gratulacje dla Patrycji !

Młodzieżowy Domu Kultury w Krakowie, przy ulicy Grunwaldzkiej 5 był organizatorem VII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w kolorach 2017”. Tematem tegorocznej edycji był „Świat wielkich i małych kotów”.  Konkurs  jest dużym wydarzeniem  artystycznym, co roku wpływa na konkurs  kilka tysięcy prac wykonanych w różnych technikach, pochodzących  z całego świata.  Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w sobotę, 27 maja  2017 r. o godz. 12.00 w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 2 591 prac. Naszą szkołę w konkursie reprezentowały Julia Szarek z kl.IVb oraz Patrycja Lisowska z kl.VIb. Miło nam poinformować, że w trakcie uroczystego finału konkursu, Patrycja Lisowska otrzymała dyplom i nagrodę książkową za zdobycie „Kwalifikacji do wystawy”. Jej pracę można podziwiać na wystawie pokonkursowej w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie. Gratulujemy!

Agata Delikat