" Bezpieczne wakacje 2017 " - apel szkolny

W dniu 21 czerwca 2017r. odbył się ostatni w tym roku apel szkolny. Na spotkanie z uczniami zaproszeni zostali przedstawiciele policji, ponieważ apel został poświęcony w zasadzie tematowi „ Bezpieczne wakacje 2017 ”.

Pani st. sierż. szt. Barbara Pawłowska w ciekawy sposób zapoznała uczniów z najczęstszymi sytuacjami w domu, na drodze i nad wodą, które mogą stanowić zagrożenia dla zdrowia i życia ich uczestników. W tym czasie pan sierż. szt. Krzysztof Żychowski w ramach "ocieplania wizerunku policji " rozdawał  dzieciom lizaki, a następnie wspólnie z dyrekcją przekazał karty rowerowe uczniom klas czwartych.

Na zakończenie zostały rozdane dyplomy i nagrody uczniom, którzy z sukcesami reprezentowali szkołę w licznych konkursach i zawodach sportowych.

Wiesław Marcisz