Witaj Lato ! Pożegnanie dzieci z oddziałów przedszkolnych

Od kilku lat w naszej szkole przedszkolaki mają swój dzień zakończenia roku przedszkolnego. W tym roku był to 22 czerwca, kiedy to wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych spotkały się razem, aby wspólnie pożegnać przedszkole.

Na wstępie, pani Beata Chajec w imieniu swoim oraz wszystkich pań pracujących w przedszkolu serdecznie powitała wszystkich zebranych gości czyli pana dyrektora Wiesława Marcisza, panią dyrektor Agatę Delikat oraz wszystkich rodziców. Po czym zaprosiła zgromadzonych na uroczystą akademię zakończenia roku przedszkolnego 2016/2017.

Następnie  rozpoczęła się cześć artystyczna w wykonaniu wszystkich przedszkolaków. Zerówkowicze otworzyli uroczystość krótkim powitaniem oraz wspaniale zatańczonym Polonezem. Poprzez wiersze, piosenki i tańce dzieci miały możliwość pożegnać się z kolegami, koleżankami oraz paniami. Akademia upłynęła w miłej atmosferze.

Po części oficjalnej głos zabrał pan dyrektor, który życzył wszystkich wesołych wakacji i zaprosił Rodziców do sal przedszkolnych, w których to dzieci otrzymały dyplomy zakończenia przedszkola.

Wszystkim przedszkolakom życzymy zdrowych, spokojnych, bezpiecznych i wesołych wakacji.