Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016\2017. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, zarówno uczniów jak i nauczycieli, nadszedł ten tak upragniony moment. Przybyłych na uroczystość gości, uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Brzyskach, powitał pan dyrektor Wiesław Marcisz. Po krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów klasy IB i II, głos zabrał Wójt Gminy Brzyska, pan Rafał Papciak. Wręczył on uczniom nagrody książkowe za konkurs plastyczny organizowany pod patronatem pana Wójta „Segregacja śmieci w oczach dzieci” oraz nagrodę książkową dla najlepszej uczennicy Szkoły Podstawowej Wiktorii Gustek i osobowości szkoły - Emilii Mikoś.

Następnie wyróżnienia i nagrody otrzymali z rąk pani dyrektor Agaty Delikat i pana dyrektora Wiesława Marcisza najlepsi uczniowie z poszczególnych klas.

Uroczystość zakończyły słowa pana dyrektora, który przedstawił zgromadzonym zakres prac planowany do wykonania w placówce podczas wakacji oraz życzył wszystkim udanego, spokojnego, bezpiecznego wypoczynku, by po dwóch miesiącach wrócić do szkoły pełni entuzjazmu i gotowości do podjęcia nowych wyzwań.

Dorota Kita

Bogusława Madej