Między nami Kobietkami

17 stycznia uczennice klasy szóstej wzięły udział w spotkaniu profilaktycznym „Między nami kobietkami” prowadzonym przez panią Barbarę Zapąłę, wykwalifikowaną Prelegentkę Działu Profilaktyki i Edukacji Procter & Gamble. Głównym celem prelekcji było przekazanie wiedzy na temat zmian fizycznych  i emocjonalnych zachodzących w okresie dorastania oraz zasad i roli stosowania higieny osobistej w tym, tak ważnym dla organizmu młodej dziewczyny czasie.  Prelegentka wprowadziła dziewczęta w tajniki dorosłości i udzieliła wskazówek, jak sobie radzić w trudnych dla małych kobiet sytuacjach. Każda z uczestniczek spotkania została  zaopatrzona  w broszurkę edukacyjną i próbki produktów sanitarnych firmy Always.

Jadwiga Żółtek