Spektakl teatrzyku kukiełkowego " Baśń o Królowej Śniegu "

Dnia 10 marca 2014 r. w naszej szkole odbył się spektakl w formie teatrzyku kukiełkowego pt."Baśń o Królowej Śniegu", zaprezentowany przez firmę ART. CINEMA z Nowego Sącza. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas 0-III oraz przedszkolaki. Podczas oglądania spektaklu dzieci przeżywały zaginięcie Kaya, pomagały Gerdzie szukać swego przyjaciela i towarzysza zabaw. Odwiedziły krainę kwiatów, bajkowy pałac Księżniczki oraz zmierzyły się ze złowrogimi zbójcami. A wszystko po to, żeby w obliczu zła odkryć siłę miłości - co nastąpiło w pięknej zimowej scenerii. Dzięki baśniom Hansa Christiana Andersena dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem, a my dorośli możemy odbywać sentymentalną podróż do czasu własnego dzieciństwa.

Dorota Kita