Występ taneczny dla Ks. Biskupa

Podczas wizyty Ks. Biskupa Jana Wątroby  w naszej szkole 16.04.2018 r. wychowankowie świetlicy przygotowali występ taneczny do piosenki Małe TGD „Góry do Góry”. W kolorowych spódniczkach z kwiatami we włosach uczennice z kl. I-III zaprezentowały swój talent  taneczny.

A oto nasze tancerki:

Julia Bokota, Ola Czopor, Nikola Dziedzic, Julia Klimczak, Madzia Tusińska, Emilka Golasińska, Martynka Mroczka, Nikola Kawalec, Oliwia Marcisz, Maja Pogorzelska, Maja Posełkiewicz, Zuzia Zawilińska, Gabrysia Zając, Milena Woch i Natalia Surdel.

Na wyróżnienie zasługuje  również nasz „rodzynek” uczeń z  kl. I a – Bartłomiej Kuk, który jako jedyny chłopak podjął się tanecznego wyzwania. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, a uśmiech na twarzach naszych tancerzy był dla nas najlepszą nagrodą. Jesteśmy z was dumne!!!

Danuta Biernacka

Małgorzata Wałczyk