VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

W tegorocznej edycji VIII Powiatowego  Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych , który odbył się w dniu 13.03.2013 r. w Gimnazjum Nr 1 w Jaśle,  wzięło udział 28 uczniów klas VI  z dziesięciu szkół podstawowych powiatu jasielskiego. Konkurs sprawdzał umiejętność czytania ze zrozumieniem, gramatykę, słownictwo, komunikację oraz podstawową wiedzę o kulturze Wielkiej Brytanii . Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów , Klaudia Gustek  oraz Karol Wojdyła.

Karol  Wojdyła – uczeń klasy VI a zdobył III miejsce i uzyskał tytuł laureata.

Serdecznie gratulujemy osiągnięcia kolejnego dużego sukcesu  Karolowi oraz dobrego wyniku Klaudii.

Teresa Biernacka