SZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

W kwietniu 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla klas II-III, celem którego było doskonalenie umiejętności plastycznych, rozwijanie i kształcenie wyobraźni artystycznej, wyćwiczenie sprawnego posługiwania się nowoczesną techniką informatyczną, kształtowanie uczuć patriotycznych, stworzenie uczniom możliwości współzawodnictwa oraz prezentacji informatycznych dokonań.

Tegoroczna edycja konkursu związana była ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę i polegała na wykonaniu pracy plastycznej w edytorze graficznym Paint, pt. „Moja mała Ojczyzna”. W konkursie wzięło udział 10 uczniów, którzy wykonali niezwykle staranne i ciekawe prace ukazujące szczególne miejsca w naszej okolicy.

Wyniki konkursu:

I miejsce: