XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego " Moje spotkania z przyrodą "

W dniu 15.05.2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkania z przyrodą”, w którym uczestniczyło kilkoro uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem.  Najważniejsze założenia tego cyklicznego konkursu to uwrażliwienie na piękno przyrody, kształcenie wrażliwości estetycznej oraz wyrażanie w różnej formie ekspresji plastycznej.

Konkurs odbył się 11.04.2018r. Podczas 3 godzin, uczniowie  z wykorzystaniem własnych materiałów oraz indywidualnych technik plastycznych wykonywali pod okiem członków jury i opiekunów prace plastyczne na ww. temat. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali utalentowani uczniowie: Wiktoria Jaśkowiak kl.IVb, Dawid Niezgoda kl.VI, Patrycja Lisowska oraz Emilia Mikoś  z kl.VIIb. Miło jest nam poinformować, że docenieni zostali, otrzymując dyplomy i nagrody rzeczowe:

Emilia Mikoś – nagroda w kategorii klas siódmych

Patrycja Lisowska – nagroda w kategorii klas siódmych