Podziękowanie za udział w akcji ,,Edukujemy - Pomagamy”

W maju bieżącego roku na ręce pana dyrektora Wiesława Marcisza nasza szkoła otrzymała dyplom i podziękowanie od Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa ,,Bardziej Kochani” pani Ewy Suchcickiej  i Prezesa Zarządu firmy Reba Organizacji Odzysku S.A  pana Zenona Telmana za udział w III Edycji Konkursu ,,Edukujemy - Pomagamy”.

Dzięki naszemu zaangażowaniu Stowarzyszenie otrzymało wsparcie rzeczowe w postaci potrzebnego sprzętu komputerowego i audiowizualnego do organizacji zajęć terapeutycznych.

Przypomnijmy- nasi uczniowie zebrali i przekazali na rzecz ww. Stowarzyszenia baterie -  11623 sztuk, co dało 197 kg.

Konkurs zbiórki surowców wtórnych zorganizowały i nadzorowały panie mgr Alicja Bochnia - Tomasik i mgr Marta Rak, wychowawcy poszczególnych klas i oddziałów przedszkolnych wraz z przedstawicielami Szkolnego Koła Wolontariatu. Jeszcze raz wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w akcji pomocy osobom  potrzebującym.

Alicja Bochnia-Tomasik