Szkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych!

28 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole Szkolny konkurs matematyczny dla klas czwartych, zorganizowany przez nauczycieli matematyki: p. Elżbietę Dziedzic i p. Lucynę Nocek. W tym dniu rywalizowało ze sobą dwudziestu uczniów. Zadaniem uczestników było rozwiązanie czternastu zadań i łamigłówek matematycznych w ciągu 45 minut. O zwycięstwie zdecydowała poprawność i szybkość rozwiązania. Konkurs  miał na celu popularyzację matematyki wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie logicznego i twórczego myślenia oraz wskazywanie praktycznych zastosowań matematyki w życiu codziennym.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I           miejsce –                    Zuzanna Rachowicz – kl. IV a

II         miejsce –                    Wiktor Fik – kl. IV b

III        miejsce –                    Bartosz Gołąb – ucz. kl. IV b

III       miejsce –                    Oliwia Rakoczy – ucz. kl. IV a

wyróżnienie –            Jakub Taraba – ucz. kl. IV b -

wyróżnienie –            Jakub Wojdyła – cz. kl. IV a

wyróżnienie –            Michał Kołodziej – ucz. kl. IV b

wyróżnienie –            Zuzanna Stasiowska – ucz. kl. IV b

W konkursie udział wzięli także: Maciej Szarek (kl. IV a), Magdalena Moskwa (kl. IV b), Julia Brzeżowska (kl. IV a), Kinga Czech (kl. IV b), Milena Madejczyk (kl. IV b), Kinga Mikoś (kl. IV b), Kacper Lemek (kl. IV a), Maryla Trychta (kl. IV a), Julia Madej (kl. IV b), Natalia Niezgoda (kl. IV a), Julia Banach (kl. IV a) i Weronika Pacana (kl. IV a).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

Zespół konkursowy:

mgr Elżbieta Dziedzic