Witaj szkoło! Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

W dniu 3 września 2018 roku  w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzyskach odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Oficjalną część uroczystości rozpoczęto wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu narodowego. Dyrektor szkoły, pan Wiesław Marcisz, powitał wszystkich przedszkolaków, uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 było również okazją do zapoznania wszystkich zebranych z efektami licznych przedsięwzięć zrealizowanych w poprzednim roku szkolnym oraz podczas wakacji.

Pan dyrektor wszystkim uczniom życzył, aby czas nauki w szkole był nie tylko pracą, ale również okazją do przyjemnego spędzania czasu wśród przyjaciół;   nauczycielom życzył dużo wytrwałości i sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej, a rodzicom – dumy z osiągnięć i wzorowej postawy swoich dzieci.

W części artystycznej wystąpili uczniowie, którzy prezentowali wiersze i piosenki wspominające czas wakacyjnych przygód oraz  przypominające  tragiczną historię września 1939 roku.

Agata Delikat, Krystyna Maculak, Lucyna Nocek, Edyta Żyguła-Matysik