VI Gminny Konkurs Języka Angielskiego - "Wiedza o Krajach Anglojęzycznych"

10 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły z klasy VIII a , w składzie: Wiktoria Gustek, Kinga Nowak oraz Kacper Kołodziej wzięli udział  w VI Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - "Wiedza o Krajach Anglojęzycznych".W konkursie  uczestniczyło 12 uczniów naszej gminy;  z    Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Błażkowej, Publicznego Gimnazjum w Brzyskach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzyskach, Zespołu Szkół Społecznych w Lipnicy Dolnej i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wróblowej.

Nasi uczniowie wykazali się dobrą wiedzą o krajach anglojęzycznych.  Na szczególne wyróżnienie zasługuje Wiktoria Gustek, która uzyskała IV wynik konkursu. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom zdobytej wiedzy  oraz życzymy  dalszych sukcesów.

Teresa Biernacka