Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom "

4 kwietnia 2014r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.Uczestnikami byli zwycięzcy gminnych konkursów z całego powiatu jasielskiego.Naszą szkołę reprezentował Grzegorz Zięba - uczeń klasy VIa.

Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie:

1. Ireneusz Zagórski

2. Piotr Surmacz

3. Krzysztof Bartusiak

4. Joanna Kraus-Przybyłowska

Konkurs przebiegał w dwóch etapach – eliminacji pisemnych  oraz finału w formie ustnej. Po części pisemnej wyłoniono 5 finalistów, którzy odpowiadali na pytania.  Wykazali się świetnym przygotowaniem i znajomością tematu. Ten etap zadecydował o ostatecznych wynikach.

Grzegorz Zięba zajął II miejsce.

Jesteśmy dumni z naszego wychowanka i gratulujemy mu zwycięstwa.

Anna Madejczyk