SUKCESY LEKKOATLETÓW III MIEJSCE W POWIATOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

W dniu 27.05.2019 r. w Trzcinicy odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Wielobojach Lekkoatletycznych. Dzieci w roczniku 2008 i młodsi rywalizowały w trójboju w następujących konkurencjach: 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Dzieci z rocznika 2006 i młodsi w ramach czwórboju rywalizowały w konkurencjach lekkoatletyczny, takich jak: 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, 600 m (dziewczęta), 1000 m (chłopcy). Każdy wynik zawodnika przeliczany był na punkty wg tabel wielobojowych, a suma 4 najlepszych wyników  trójboju i 5 najlepszych wyników w czwórboju określała miejsce szkoły.

W trójboju dziewcząt nasza drużyna w składzie: Julia Madej, Magdalena Moskwa, Emilia Czapla, Marlena Gustek, Oliwia Piotrowska zajęła III miejsce. W trójboju chłopców drużyna  w  składzie: Patryk Krajewski, Jakub Żygłowicz, Kacper Maguda, Dominik Piasecki zajęła VI miejsce.  Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Doktór