I miejsce drużyny dziewcząt i chłopców w I Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Brzyska

18 października  2019 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym  w Brzyskach  odbył  się  I Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Brzyska dla uczniów urodzonych w roku 2007 i młodszych. Organizatorem  turnieju było  Stowarzyszenie „Turnieje Sportowe”, p. Daniel Aleksander i p. Bartosz Bąk oraz  Gmina Brzyska, która  pokryła koszty organizacji turnieju. W turnieju wzięły udział trzy szkoły: ZSP w Błażkowej, ZSP w Wróblowej, ZSP Brzyskach. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale  oraz statuetki dla wyróżnionych, które wręczali,  dyrektor p. Wiesław Marcisz oraz wicedyrektorka p. Agata Delikat.

Nasza  drużyna  chłopców I  i dziewcząt  zajęła pierwsze miejsca. Natomiast drużyna chłopców II zajęła miejsce III.

Nasi zawodnicy otrzymali indywidualne wyróżnienia: Wiktoria Lemek została „Królem Strzelców”, Bartosz Kolbusz „Najlepszym Zawodnikiem”, Eryk Wróbel „Najlepszym Bramkarzem”.

Drużyna dziewcząt /Oliwia Rakoczy, Natalia Niezgoda, Weronika Pacana, Julia Madej, Wiktoria Lemek, Marlena Gustek, Anna Maguda, Zuzanna Gołąb, Wiktoria Trychta, Emilia Zięba/

Drużyna chłopców I  /Eryk Wróbel, Fabian Mikoś, Jakub Wolak, Jakub Wojdyła, Jakub Jasicki, Bartosz Gołąb, Paweł Gajda, Patryk Krajewski, Euzebiusz Wojdyła/

Drużyna chłopców II  /Wiktor Patla,  Jakub Żygłowicz, Wiktor Fik, Bartosz Kolbusz, Kacper Maguda, Kacper Węgrzyn, Norbert Bara, Kamil Pacana, Emil Nawracaj/

Wyniki turnieju dziewcząt:

1. SP Brzyska - SP Wróblowa  5-0
2. SP Błażkowa - SP Wróblowa  0-0
3. SP Brzyska - SP Błażkowa  3-0

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SP Brzyska
2. SP Błażkowa
3. SP Wróblowa

Król strzelców  - Wiktoria Lemek (SP Brzyska)